živé tradice podblanicka

OTEVŘETE OKNA, SLYŠÍTE ?

OTEVŘETE OKNA, SLYŠÍTE ? 

ROK 2020 VÁM VEZE NAŠE KRÁSNÉ AKCE. TĚŠÍTE SE ? MY ANO……

 

Koncert Jiří Pavlica & Hradišťan

Koncert Jiří Pavlica & Hradišťan

  Určitě si mnohý z vás řekne, „ jdi mi k šípku a dejte nám ještě pokoj“. Opravdu to lehce vypadá jako velká troufalost, začít do světa bubnovat na bubínku Kašpárka z loutkového divadla, že se již blíží velké a super prima akce.

Že vás všechny zase čekají výstavy, jarmarky, koncerty, francouzská kavárnička si opět načechrává svá peříčka. A že jako každým rokem bude na každé akci spoustu překvapení, tradic, řemesel, nádherné muziky a především nekonečná spousta dobrot.

Že se na našich akcích opět potkáte se spoustou svých známých, které jste třeba rok, nebo kdovíjak dlouhou dobu neviděli. Že si budete moci nakoupit na ševcovském jarmarku spoustu řemeslných dárečků, že Jiří Pavlica a Hradišťan vás opět všechny dojmou a nadchnou až k pláči, až k radosti z pocitu, že tohle a ještě více je vůbec možné zažít. Že podzimní slavnosti řezbářství a vína přinesou nadšeným lidem radost a spoustu legrace. Že Staročeské betlémy na Vánoce nikoho nenechají na pochybách, že už se dávno můžeme směle podívat do očí starých, betlémářským oblastem po celém Česku.

Že tohle všechno je možné zažít v Načeradci na Staré faře, na přilehlých zahradách, uličkách, v kostele, který nemá se svojí dokonalou akustikou v Evropě konkurenci.

Ale protože toto všechno je již pro vás přichystáno a organizátoři dnem i nocí vše vymýšlejí a dolaďují, tak si myslíme, že můžeme začít směle bubnovat a zvát vás všechny.

Vytáhněte kalendáře, vyndejte si pořádné pastelky a termíny našich akcí si již zaškrtněte. Znáte to, kapacity nejsou nafukovací, ale uděláme vše proto, abyste se na naše akce všichni dostali, všichni si je mohli užít.

  TĚŠÍME SE NA VÁS, BUDE TO OPĚT NÁDHERA, CO VONÍ ČLOVĚČINOU, CO JE OD SRDCE…….  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..